23.11.2023

Ontbijtsessie

met Tina De Souter

23.11.2023

9u – 11u

Tina De Souter

Let’s talk about bookdesign, baby!
Speciaal voor kunstenaars en grafisch ontwerpers met plannen voor een eigen kunstboek.

Ontbijtsessie met Tina De Souter

Waar en wanneer?

Datum en tijd

donderdag 23 november 2023
9u – 11u

Locatie

Buroform
Zandvoortstraat 6
2800 Mechelen

Over dit evenement

Duur

2 uren

Wie is Tina De Souter?
Ze is amper 3 jaar fulltime bookdesigner, maar maakte in die tijd al meer dan 50 kunstboeken. Ze stond op verschillende podia voor boeklanceringen, waaronder ook het onze in 2022 en ze kent àlles, maar dan ook echt àlles over het ontwerpen én inbinden van boeken.

Deze ontbijtsessie is pure esthetiek voor je zintuigen én een boost voor je netwerk. Speciaal voor kunstenaars en grafisch ontwerpers met plannen voor een eigen kunstboek. Bereid je voor op een unieke kijk achter de schermen van high-end boekproductie.

Ontbijtsessie
Het grafische landschap zit boordevol beweging en verandering. Er verandert zoveel en daarom is het cruciaal om bij te blijven. Daarom nodigen we je uit voor onze tweewekelijkse ontbijtsessies vol inspiratie, waar we je meenemen op een creatieve reis vol druktechnische mogelijkheden en je op de hoogte houden van de nieuwste updates in onze bruisende sector.

We maken er een interactieve en intieme setting van, zodat we allemaal de kans krijgen om vragen te stellen en met elkaar in gesprek te gaan. Elke sessie duurt 2 uur en vindt plaats op een donderdagochtend.

Programma

9:00
Ontvangst met héérlijk onbijt (want een lege maag is niet geschikt voor creatieve avonturen!)

9:15 – 10:30
Tina De Souter

10:30 – 11:00
Rondleiding in de drukkerij.
Mogelijkheid om vragen te stellen en te netwerken

Heb je feedback of vragen? Dan kan je altijd een e-mail sturen naar julie@buroform.be.

Tot binnenkort!

Inschrijven

Andere ontbijtsessies

Bekijk ook onze andere ontbijtsessies van deze zomer.